wtorek , 23 Lipiec 2019

Strona główna » Gadżety » 5 prezentów na Dzień Kobiet

5 prezentów na Dzień Kobiet

Dzień Kobiet był, jest i pewnie będzie. To święto, do którego jesteśmy szczególnie przywiązani. 

Niektórzy je świętując, dając kwiaty inni bojkotują. Są też tacy, a jest ich coraz więcej, że oprócz kwiatów decydują się na prezenty. My proponujemy Wam prezenty niegrzeczne, żeby zapracowane kobiety stały się Niegrzecznymi Dziewczynami!

 

 

 

Anna Moderska, edukatorka seksualna, konsultantka Toyparty, nasza ekspertka radzi, które prezenty erotyczne są najlepsze dla Pań z okazji Dnia Kobiet.

 

Oto nasza lista:

Smartballs Fun Factory  Kulki waginalne to świetny prezent dla każdej kobiety. Trenują mięśnie dna miednicy, wzmacniają układ moczowy ale też potęgują doznania erotyczne i zwiększają szanse na intensywny orgazm.

Kulki Smartballs: Kupisz TUTAJ

 

 

 

Szklane dildo z pejczem to klasa sama w sobie – doskonały design, piękne wykonanie no i to niewiarygodne przesłanie! Władza w ręce Kobiet!

Dildo szklane z pejczem Icicles 38: Kupisz TUTAJ

 

 

 

 

 

Nova We-Vibe

 

Wibrator Nova z aplikacją to nowy wymiar przyjemności dla partnerów, którzy chcą się bawić, pomimo dzielącej ich odległości. Duża elastyczna wypustka i podwójny silnik to dodatkowy atut!

Nova: do kupienia TUTAJ

 

 

 

 

 

 

 

Zestaw do gier erotycznych YESforLOV

Ekskluzywny zestaw do gier erotycznych YESforLOV najlepiej sprawdzi się u mężczyzn ambitnych, takich, którzy wiedzą, że są dobrymi kochankami i którzy po prostu rozumieją, czego pragną kobiety.

Zestaw do gier do kupienia TUTAJ

 

 

 

 
stronicfusionBiStronic Fusion – Pulsator Fun Factory.

Marzenie wielbicielek zabawek erotycznych – pulsator z wibracjami zapewnia naprawdę intensywne doznania. Jest to też najbardziej kosztowny prezent z naszej listy, więc kupią go mężćzyźni, którzy mają gest i z odwagą podchodzą do życia.

BiSTRONIC kupisz TUTAJ 

 

5 prezentów na Dzień Kobiet Reviewed by on . Dzień Kobiet był, jest i pewnie będzie. To święto, do którego jesteśmy szczególnie przywiązani.  Niektórzy je świętując, dając kwiaty inni bojkotują. Są też tac Dzień Kobiet był, jest i pewnie będzie. To święto, do którego jesteśmy szczególnie przywiązani.  Niektórzy je świętując, dając kwiaty inni bojkotują. Są też tac Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top