wtorek , 18 Czerwiec 2019

Strona główna » Gadżety » Podwójna ofensywa: pulsacje i wibracje jednocześnie

Podwójna ofensywa: pulsacje i wibracje jednocześnie

Jesteście gotowi wystrzelić ponad stratosferę wprost w intensywną przyjemność, która zaćmi wszystko to, co przeżyliście w seksie do tej pory? Rozszerzajcie swój seksualny wszechświat dzięki Bi STRONIC FUSION, przełomowej zabawce, która pulsuje, wibruje, drży i daje Wam to, czego zawsze pragnęliście!

tBestsellerowa linia STRONICÓW tylko się ulepsza, dzięki nowemu designowi, który łączy pulsowane, które kochamy z intensywnym wiratorem zewnęrznym. Jedyna zabawka, która da waginie to, czego potrzebuje: nacisk i ruch w środku oraz wibracje na zewnątrz. Bi STRONIC FUSION daje Ci dwa sposoby na zabawę: pulsator w korpusie i wibrator w wypustce na zewnątrz. Płytkie rowki biegną w poprzek korpusu i stymulują wrażliwe wejście do pochwy podczas pulsacji. Delikatne wybrzuszenie na szczycie gwarantuje doskonałą stymulację strefy G i prostaty.

Bi STRONIC FUSION oferuje najsilniejszy silnik w wypustce zewnętrznej – żadna zabawka na rynku nie oferuje takiej mocy!
Wypustka jest elastyczna i pozwala łatwo sięgnąć łechtaczki lub pieścić perineum. Silikonowe skrzydła po każdej stronie wypustki drgają, pieszcząc wargi sromowe, podczas kiedy wibrator opiera się o łechtaczkę.

 

SPRAWDZILIŚMY! Przeczytaj, co o nim sądzimy:

 

Pulsator to gorący przedmiot pożądania wielu kobiet. Od kiedy pierwsze pulsatory pojawiły się w 2011 roku, rozbudzają wyobraźnię i coraz więcej osób pragnie choćby je przetestować. Nam przypadł w udziale jeden z pierwszych egzemplarzy w Polsce, w pięknym odcieniu czerwieni indyjskiej. Kolor ten jest zmysłowy ale też dość subtelny, w sztucznym świetle prezentuje się jak lekko wyblakły róż, jest w nim miękkość, przy jednoczesnym byciu ciągle najbardziej zmysłowym, czerwonym kolorem.

Kształt pulsatora nie jest udziwniony – jest taki „akuratny”, choć nie da się ukryć, chciałoby się momentami nieco bardziej zaostrzonego szczytu zabawki, żeby dodatkowo strefa G otrzymała swoją porcję przyjemności. Bi Stronic Fusion jest prosty, nie jest też zbyt długi – co jest bardzo pozytywne, przyjemnie pulsuje, a obszerna wypustka na łechtaczkę łatwo sięga w najczulsze kobiece przestrzenie. Pulsator jest szeroki, więc z pewnością da tym co lubią, TO co lubią – czyli satysfakcjonujące uczucie wypełnienia.

Jesteśmy pewni, że kobiety kochające penetrację i wibracje lub też zabawy paluszkiem podczas seksu oralnego, zachwycą się Bi Stroniciem FUSION. Miejmy nadzieję, że to dopiero początek szaleństw ze Stronicami… i czekamy, co dalej wymyśli Fun Factory.

 

Fun Factory Bi Stronic - kupuj

Kliknij w zdjęcie – tu kupisz Bi STRONIC

Podwójna ofensywa: pulsacje i wibracje jednocześnie Reviewed by on . Jesteście gotowi wystrzelić ponad stratosferę wprost w intensywną przyjemność, która zaćmi wszystko to, co przeżyliście w seksie do tej pory? Rozszerzajcie swój Jesteście gotowi wystrzelić ponad stratosferę wprost w intensywną przyjemność, która zaćmi wszystko to, co przeżyliście w seksie do tej pory? Rozszerzajcie swój Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top