Dildo z packą na silikonowe klapsy

Dildo z packą

Emocjonujące dildo z packą prosto od Fun Factory!

Fun Factory wreszcie ma i dla Polaków niegrzeczniejszą wersję dilda.  Zapytacie czy można niegrzeczniej… a no można! Wystarczy do całkiem sporego dilda solidnego kształtu dodać nie mniej solidną silikonową packę, która naprawdę może mocno odcisnąć swoje piętno na Waszych pupach!

 

Silikonowa packa niemieckiego producenta to nie żarty. Bardzo mocnej konstrukcji, ciężka, potrafi zapewnić klapsy od lekkich po naprawdę mocne uderzenia.

 


My osobiście jesteśmy jednocześnie zakochani i nieco zaniepokojeni jej możliwościami 😉 Ten gadżet z pewnością ukochają wielbiciele zabaw rodem z Pięćdziesięciu Twarzy Greya.

black_hand

 

Dildo z packą od Fun Factory

Co o gadżecie mówi producent? Warto przeczytać! „Wprowadź ekscytujace fantazje do swojego życia, przez drażnienie i pieszczenie partnera tym samym urządzeniem. Ta wzmocniona silikonowa packa pozwala na rozpoczęcie zabawy delikatnymi klapsami, a następnie wzmacnianie uderzeń aż do supermocnych jeśli tylko będziecie mieli ochotę!

red_1

A kiedy partner jest gotowy i bardzo podniecony, użyj dilda (który jest kopią naszego uwielbianego STRONIC DREI) żeby pieścić jej punkt G czy jego prostatę! Ta packa to doskonała alternatywa dla standardowych drewnianych lub skórzanych produktów. Możesz zapewnić sobie rytmiczne równomierne klapsy lub mocne gryzące uderzenie. Gadżet bardzo łatwo wyczyścić w szybkim czasie, więc bez trudu możecie używać go wspólnie.

dildo z packą

Wewnętrzny trzon packi wykonany jest z materiału, który daje dużą kontrolę nad narzędziem i nad mocą ciosów. Zabawka też utrzymuje swój kształt. Packa i jej użycie nie jest nowym wynalazkiem, jednak my postaraliśmy się, żeby użycie jej było proste, bezpieczniejsze i bardziej zabawne!”

Jest co dodawać? Nam się wydaje, że co najwyżej… dobrej (ostrej) zabawy!!!!

Zapraszamy do Tulipana po packę dla siebie!

Dildo z packą na silikonowe klapsy Reviewed by on . Emocjonujące dildo z packą prosto od Fun Factory! [embed]https://www.youtube.com/watch?v=K7TKebGHv0o[/embed] Fun Factory wreszcie ma i dla Polaków niegrzeczniej Emocjonujące dildo z packą prosto od Fun Factory! [embed]https://www.youtube.com/watch?v=K7TKebGHv0o[/embed] Fun Factory wreszcie ma i dla Polaków niegrzeczniej Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top