niedziela , 26 Maj 2019

Strona główna » Gadżety » Bootie – dobra wiadomość od Fun Factory

Bootie – dobra wiadomość od Fun Factory

A+ / A-

Nowy gadżet znanej marki to zawsze świetna wiadomość.  Tym bardziej, kiedy dotyczy gadżetu niszowego. Wielbiciele gadżetów analnych do tej pory nie mogli narzekać na nudę, jeśli korzystali z oferty Fun Factory, fakt jest jednak taki, że większość premier ostatnich czasów była kierowana raczej do klienta ceniącego popularne rozrywki.

Jako, że seks analny staje się coraz bardziej akceptowany i pożądany, niemiecki producent postanowił wyjść na przeciw zapotrzebowaniu. Ulubiony korek analny (Bootie) proponuje teraz w wersji M (średniej) oraz L (dużej)! Dodatkowo ma do zaoferowania nowy kolor – piękny, elegancki bordowy, idealny zarówno dla kobiet jak i mężczyzn.

Oto krótkie wizualne podsumowanie gadżetu od Fun Factory:

bootie2

Bootie – dobra wiadomość od Fun Factory Reviewed by on . Nowy gadżet znanej marki to zawsze świetna wiadomość.  Tym bardziej, kiedy dotyczy gadżetu niszowego. Wielbiciele gadżetów analnych do tej pory nie mogli narzek Nowy gadżet znanej marki to zawsze świetna wiadomość.  Tym bardziej, kiedy dotyczy gadżetu niszowego. Wielbiciele gadżetów analnych do tej pory nie mogli narzek Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top