Zbyt krótka erekcja, zbyt odległy orgazm…

Z badań jasno wynika: wielu mężczyzn ma trudność z utrzymaniem erekcji przez dłuższy czas oraz przeciętnie kobiety potrzebują niemalże dwa razy więcej czasu stymulacji (łechtaczki, punktu G, całego ciała), żeby móc osiągnąć orgazm – czemu krótka erekcja nie pomaga!Dlatego YESforLOV przygotowało Eliksir dla par.

eliksir

YESforLOV nas rozpieszcza za każdym razem, kiedy oferuje nowy produkt. Ten, choć wydawałoby się jest w mainstreamie produktów erotycznych (kremy to chętnie kupowany rodzaj „gadżetu”), nie przypomina większości produktów tego typu.

[/embedyt]

 

Jak wygląda i jak działa Eliksir

Zapakowany niezwykle elegancko, jak wszystkie kosmetyki francuskiej firmy, może bez problemu stać w łazience czy na szafce nocnej, nie wzbudzając żadnych skojarzeń.

Produkt ma lekką żelową konsystencję. Zapach i smak produktu jest przyjemny i delikatny. Dzięki temu włączanie eliksiru go gry erotycznej jest po prostu komfortowe.

Eliksir należy w niewielkiej ilości wsmarować w penis na kilka minut przed stosunkiem i pozwolić mu się wchłonąć. W czasie seksu krem jest aktywowany i zaczyna działać.

Składniki kremu stymulują i rozgrzewają śluzówkę pochwy oraz delikatną skórę okolic intymnych. Jednocześnie, pod wpływem delikatnego podmuchu powietrza daje odczucie delikatnego chłodu. Ten chłód będzie wyczuwalny przez partnera – dzięki czemu jego podniecenie będzie kontrolowane, a wzwód ma szansę trwać dłużej niż zwykle – na tyle długo by pozwolić partnerce podniecać się bardziej i bardziej.

Ciekawi jesteśmy Waszej opinii o produkcie. Dajcie znać, czy go wypróbowaliście i jak się Wam spodobał!

couple700

Zbyt krótka erekcja, zbyt odległy orgazm… Reviewed by on . Z badań jasno wynika: wielu mężczyzn ma trudność z utrzymaniem erekcji przez dłuższy czas oraz przeciętnie kobiety potrzebują niemalże dwa razy więcej czasu sty Z badań jasno wynika: wielu mężczyzn ma trudność z utrzymaniem erekcji przez dłuższy czas oraz przeciętnie kobiety potrzebują niemalże dwa razy więcej czasu sty Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top