Erotyczne DIY

z Adamem Słodowym w łóżku

Wiemy, wiemy! Daliście ciała, nie zrobiliście na czas zakupów w sklepie erotycznym. Ale mamy rozwiązanie! 
To nie Wigilia, zwykłe sklepy otwarte są normalnie… a to znaczy, że możecie zorganizować sobie swoje własne ekscytujące doznania, z gadżetami i zmysłowością DIY czyli „Zrób to Sam”.

Ekscytująca kąpiel

Potrzebujesz 4 litrów mleka – wlejesz je do ciepłej wody, płatki róż – rozsypiesz na powierzchni, a olej kokosowy przyda Ci się do masażu ramion podczas kąpieli. Świece w łazience dopełnią cudownego nastroju, a słuchawka prysznica będzie doskonałym wibratorem…

Jeśli masz ochotę na rozkosznie pachnący dodatek do kąpieli ze sklepu erotycznego, użyj olejku do masażu YESforLOV:

Łóżko pełne miłości…

Wyprowadź z domu wszelki element zakłócający. Może do babci? Babcia oczywiście też zasługuje na Walentynki, ale jestem pewna, że Wam pomoże w tak ważnej chwili.

Kup kwiaty, w pierwszym lepszym wielkopowierzchniowym sklepie, w którym na pęczki bukietów i bukiecików z róż. zerwij wszystkie płatki i rozsyp na świeżo zmienionej pościeli.

Pokój udekoruj świecami (w miejscach bezpiecznych, żeby się firanki nie zajęły…)

Tak przygotowane gniazdko będzie idealne na wieczór. Ważna sprawa! Pamiętaj, żeby ogrzewanie działało – im cieplej przy seksie, tym lepiej! Kobiety, którym jest ciepło w czasie seksu lepiej szczytują.

 

Maska na oczy

Na pewno masz w domu apaszkę lub jedwabny szalik. Taki gadżet sprawdzi się nie tylko jako opaska na oczy, ale też ekscytujące kajdanki!

Maski na oczy ze sklepu znajdziesz tu:

diy_maska2

 

Kajdanki

Zamiast kajdanek możesz swobodnie użyć czarnych pończoch (nawet tych „z oczkiem”)! Pamiętaj, by nie wiązać ich zbyt mocno, oraz by przy łóżku mieć nożyczki, żeby w razie czego przeciąć nylony. Nie stosuj pończoch do krępowania okolic szyi.

Możesz też zakupić prawdziwe kajdanki do zabawy w łóżku…

diy_kaajdanki

Jadalna farba do ciała

Delikatny pędzelek, miseczka i rozpuszczona czekolada – oby nie za gorąca! Lepiej rozpuszczać czekoladę pełnomleczną, szybciej się topi, przez co jest mniej ciepła.

W sklepie erotycznym oprócz farbek trendy są olejki jadalne do ciała:

blog_600_1

Świeca do masażu

Świeca do masażu jest płynna, pachnąca i ciepła… jednak nie zdążyliście jej kupić…
Nie używaj jakiejkolwiek świecy. Możesz za to z powodzeniem zakupić olej kokosowy w sklepie spożywczym lub kosmetycznym. Ma niską temperaturę topnienia, pozostanie miło ciepły w płynnej formie. Możesz wylewać go z dzbanuszka do mleka bezpośrednio na ciało!

Świece do masażu i olejki ze sklepu są dostępne tutaj:

źródło: Tulipan.pl

źródło: Tulipan.pl

 

Jakkolwiek emocjonujące miałyby być atrakcje w Walentynki (lub każdy inny podniecający wspólny wieczór) najważniejsza będzie uwaga poświęcona partnerowi i partnerce. Wspólne pragnienie miłości, intymności i bliskości. Warto być czułym i być przez te kilka godzin tylko dla siebie.

Erotyczne DIY Reviewed by on . Wiemy, wiemy! Daliście ciała, nie zrobiliście na czas zakupów w sklepie erotycznym. Ale mamy rozwiązanie!  To nie Wigilia, zwykłe sklepy otwarte są normalnie... Wiemy, wiemy! Daliście ciała, nie zrobiliście na czas zakupów w sklepie erotycznym. Ale mamy rozwiązanie!  To nie Wigilia, zwykłe sklepy otwarte są normalnie... Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top