Francuska recepta na miłość – wywiad

Mieliśmy okazję rozmawiać z twórcą marki YESforLOV o tym, czym jest miłość. 

Poprosilismy Christiana Palix, żeby opowiedział nam o najbardziej podniecających kosmetykach, YESforLOV. Marka YESforLOV powstała już jakiś czas temu. Od kilku lat dostępna jest w Polsce. Produkty marki YESforLOV to luksusowe kosmetyki pielęgnacyjne, przeznaczone do dbania o sferę intymną. W wachlarzu produktów znajdują się zarówno podniecające erotyczne kosmetyki, jak olejek i lubrykant w jednym do masażu (również intymnego), pyszny jadalny puder do ciała czy świeca do masażu, jak również bardziej tradycyjne, typowo pielęgnacyjne kosmetyki np. krem do masażu pośladków czy płyn do higieny intymnej.

hannover_male_17

Kosmetyki YESforLOV są wytwarzane bez parabenów, niealergizujące, bezpieczne dla ciała . Świeca do masażu jest produktem 100% wegańskim, a specjalna unikalna receptura pielęgnacyjna każdego produktu pielęgnuje skórę, odżywia w witaminy i nawilża.

allaover

 

 

Francuska recepta na miłość – wywiad Reviewed by on . Mieliśmy okazję rozmawiać z twórcą marki YESforLOV o tym, czym jest miłość.  Poprosilismy Christiana Palix, żeby opowiedział nam o najbardziej podniecających ko Mieliśmy okazję rozmawiać z twórcą marki YESforLOV o tym, czym jest miłość.  Poprosilismy Christiana Palix, żeby opowiedział nam o najbardziej podniecających ko Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top