czwartek , 21 Luty 2019

Strona główna » Gadżety » Kulki Svakom Nova Balls – elegancki zestaw

Kulki Svakom Nova Balls – elegancki zestaw

A+ / A-

Kulki Svakom to całkiem elegancki zestaw dla kobiet, które chcą trenować mięśnie dna miednicy, mają w sobie nutę ambicji, a przede wszystkim, które cenią produkty solidnie podane.

eleganckie kulki svakom

Kliknij zdjęcie, żeby kupić kulki

Kulki Svakom go zestaw mieszany. Z jednej strony mamy do czynienia z kulkami z ciężarkami, które wirują, wprowadzając mięśnie w samoistny skurcz. Z drugiej pełnią doskonale funkcję zestawu progresywnego, pozwalając na trenowanie coraz cięższymi kulkami, żeby wzmacniać siłę nacisku mięśni. Świetne dla kobiet ambitnych, które uwielbiają wyzwania.

Kulki Svakom Nova Balls – recenzja Tulipan.tv

Zapraszamy do filmu-recenzji, w której prezentujemy Wam znakomite kulki dla wymagających kobiet.

 

Trening kulkami gejszy jest niezbędny, żeby długo zachować zdrowie  naszej miednicy. Mięśnie ułożone na jej dnie pozwalają zachować nie tylko kontrolę nad wydalaniem ale też wspomagają jakość naszego życia seksualnego.  Odpowiednio napięte wzmagają doznania podczas penetracji, jak również intensyfikują przeżycia orgazmu. Kobieta ma szansę odzyskać kontrolę nad swoją przyjemnością i kierować nią świadomie.

Kulki Svakom Nova Balls pokryte są bezpiecznym silikonem medycznym. Są w pełni wodoodporne i bardzo łatwe do utrzymani w higienie.

Kulki Svakom Nova Balls – elegancki zestaw Reviewed by on . Kulki Svakom to całkiem elegancki zestaw dla kobiet, które chcą trenować mięśnie dna miednicy, mają w sobie nutę ambicji, a przede wszystkim, które cenią produk Kulki Svakom to całkiem elegancki zestaw dla kobiet, które chcą trenować mięśnie dna miednicy, mają w sobie nutę ambicji, a przede wszystkim, które cenią produk Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top