Królik do seksu na odległość – Nova

Nova to wyjątkowy królik, bo jest wibratorem dla par, które chcą bawić się na odległość.

Wzmocnij swoje orgazmy! Przejmij pełną kontrolę nad zabawą wybierając z ponad dziesięciu programów pracy i wznieś się na nowe szczyty orgazmów. Prosty interfejs zapewnia intuicyjną łatwość sterowania. Zmieniaj tryby działania i ich intensywność i ciesz się z przyjemnych doznań – zarówno w środku, jak i na zewnątrz. Eksperymentuj z różnymi kombinacjami i nie zapominaj, że Nova jest w pełni wodoodporna! Możesz zabrać ją do kąpieli lub pod prysznic, by przeżyć niezwykle zmysłowe doświadczenia.

Marka dla par

Wibrator Nova to propozycja We-Vibe. Marka znana jest z wibratorów przeznaczonych dla par, które chcą używać zabawki podczas seksu. Świetny pomysł na kontynuowanie pomysłu spowodował stworzenie niezwykłego wibratora, który pozwala parze na przeżycia, o których do tej pory nie marzyli. Partner kontroluje panel sterowania na odległość, partnerka wije się z rozkoszy. Dodatkowo mogą obserwować się przez okno komunikatora.

Zabawka zdecydowanie idealnie przypasuje parom, które po prostu uwielbiają takie zabawy w kontrolę na odległość. Teraz każdy wieczór, nawet ten spędzony daleko od siebie, będzie prezentem i wspólną wyprawą po rozkosz.


KUP WIBRATOR NOVA TUTAJ

Królik na pewniejsze orgazmy

Nova jest królikiem. Królik to potoczna nazwa dla wibratora pieszczącego zarówno łechtaczkę, jak i penetrującego. Królik Nova jest wibratorem doskonale stymulującym punkt G (twardą końcówką) oraz łechtaczkę – dużą, giętką wypustką, która ciągle pozostaje w kontakcie z łechtaczką, nawet jak przesuwamy gadżet po punkcie G w głąb i na zewnątrz pochwy.

Króliki doskonale nadają się dla większości kobiet. Stymulują skutecznie łechtaczkę z obu stron niejako, torując drogę pewniejszemu orgazmowi. Nova to królik dość szczupły, więc łatwo się nim operuje, a wsuwanie i wysuwanie odbywa się bez zupełnego wysiłku. Dla większości kobiet to bardzo komfortowa sytuacja. Odpowiednie wygięcie powoduje przyjemne uczucie wypełnienia (które bierze się z naciskania na dolną część wejścia do pochwy). Twarda część penetracyjna pozwala na bardzo dobre dociśnięcie do punktu G, które jest często pożądane przy stymulacji tej części.

królik

Królik do seksu na odległość – Nova Reviewed by on . Nova to wyjątkowy królik, bo jest wibratorem dla par, które chcą bawić się na odległość. Wzmocnij swoje orgazmy! Przejmij pełną kontrolę nad zabawą wybierając z Nova to wyjątkowy królik, bo jest wibratorem dla par, które chcą bawić się na odległość. Wzmocnij swoje orgazmy! Przejmij pełną kontrolę nad zabawą wybierając z Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top