Rozmowa z Agatą Loewe, założycielką Instytutu Pozytywnej Seksualności

Jak podaje na swojej oficjalnej stronie Agata Loewe jest rzeczniczką Ruchu Pozytywnej Seksualności – ideologii promującej pozytywne nastawienie do ludzkiej seksualności, w ramach którego traktuje się wszystkie konsensualne aktywności seksualne, jako fundamentalnie zdrowe i przyjemne.

agataloewe

Uśmiechnięta seksuolożka zachęca do zaznawania seksualnej przyjemności i eksperymentowania, z uwzględnieniem kilku ograniczeń. W celu stworzenia bezpiecznej przestrzeni publicznej dla omawiania i przeżywania w otwarty sposób zjawisk seksualnych, Agata prowadzi funpage „Pozytywna Seksualność” na facebooku, na której można znaleźć rzetelne i aktualne informacje, ciekawostki, recenzje czy inspiracje ze świata erotyki. Przyświecającą wizją jest taki obraz świata, w którym seksualność postrzega sięjako zintegrowany z pozostałymi obszar funkcjonowania ludzkiego – niezagrażający jednostce, nie budzący poczucia winy czy wstydu, i o który się dba w ramach troski o zdrowie i dobrostan psychofizyczny.

W rozmowie z Tulipanem, Agata, seksuolożka, psychoterapeutka opowie bardziej szczegółowo o tym, czym pozytywna seksualność jest oraz o tym, jak powstawał Instytut Pozytywnej Seksualności, wyjątkowe miejsce na seksuologicznej mapie Polski.

Zapraszamy do oglądania pełnej rozmowy z Agatą Loewe, w trzech częściach.

 

 

Rozmowa z Agatą Loewe, założycielką Instytutu Pozytywnej Seksualności Reviewed by on . Jak podaje na swojej oficjalnej stronie Agata Loewe jest rzeczniczką Ruchu Pozytywnej Seksualności – ideologii promującej pozytywne nastawienie do ludzkiej seks Jak podaje na swojej oficjalnej stronie Agata Loewe jest rzeczniczką Ruchu Pozytywnej Seksualności – ideologii promującej pozytywne nastawienie do ludzkiej seks Rating: 0

Powiązane posty

scroll to top