Seks w plenerze zimą???

Wiele osób fantazjuje o seksie w niespodziewanych miejscach. Ale czy można kochać się w plenerze zimą? O tej porze roku większość z nas seks widzi wyłącznie pod ciepłą kołdrą lub przy kominku.  Okazuje się, że są osoby, które marzą o seksie na śniegu. Tylko jak to zrobić dobrze?

sexsnow

Zimno może nieść ze sobą mnóstwo trudności. Przede wszystkim utrudnia krążenie. Z tego powodu warto zadbać o krążenie krwi i podgrzać nieco ciało – na przykład krótką wędrówką w miejsce, w którym chcecie się kochać. Nie wybierajcie trudnych szlaków czy ciężko dostępnych miejsc. Warto mieć prostą drogę powrotu. Ale spacer rozgrzeje wasze ciała w sam raz na zabawę.

Dobrze to rozplanujcie i zabierzcie ze sobą koc z wodoodporną stroną, który możecie położyć na śniegu. Przyda się też termos z gorącą herbatą po wszystkim.
Drugi kocyk może być potrzebny na przykład przy klasycznej pozycji, kiedy trzeba będzie ogrzać pupę partnera. Ale co z odzieżą dziewczyn?

W lecie łatwiej też o odpowiedni strój. Nie da się ukryć, że przewiewna sukienka świetnie nadaje się do zabaw w plenerze. Co jednak z zimą? Rozwiązania masz dwa – możesz skorzystać z rozpinanych na boku spodni narciarskich, które łatwo odsłonią co trzeba i szybko pozwolą się ubrać. Drugi pomysł jest zdecydowanie dla kobiet niekonwencjonalnych, ale może nawet jeszcze bardziej skuteczny. Okazuje się, że nasze przodkinie świetnie radziły sobie w zimie przykryte kilkoma długimi spódnicami, w ciepłych wełnianych pończochach! Znajdź odpowiednio grube pończochy samonośne, lub rajstopy z rozcięciem w kroku. Załóż kilka ciepłych, szerokich spódnic jak prawdziwa królowa prerii – nie będziesz musiała ściągać żadnej odzieży oraz martwić się zimnem!

c8ede129dcefd2461bdc2682e7105788

Nawilżenie o tej porze roku może być trudne. Wybierz lubrykant silikonowy, który wytrzyma znacznie dłużej niż klasyczny nawilżacz wodny. Jeśli nie używacie prezerwatyw, możecie skorzystać ze zwykłeko oleju kokosowego, który doskonale sprawdzi się w trudnych warunkach.

Żeby poszło Wam jeszcze fajniej, możecie skorzystać z masażera lub wibratora, który szybciej rozpali i rozochoci Was obydwoje.

700_morski

Pamiętajcie, by przy silikonowych zabawkach nie używać silikonowego lubrykantu!

Po wszystkim pamiętajcie by się szybko ubrać i udać w ciepłe miejsce, żeby dalej cieszyć się swoim towarzystwem!

Seks w plenerze zimą??? Reviewed by on . Wiele osób fantazjuje o seksie w niespodziewanych miejscach. Ale czy można kochać się w plenerze zimą? O tej porze roku większość z nas seks widzi wyłącznie pod Wiele osób fantazjuje o seksie w niespodziewanych miejscach. Ale czy można kochać się w plenerze zimą? O tej porze roku większość z nas seks widzi wyłącznie pod Rating: 0
scroll to top