Wywiad z Żenią i Piotrem

Poszukaj ich w Sex…Wyszukaj

fot. Żenia Aleksandrowa - prywatne archiwum

fot. Żenia Aleksandrowa – prywatne archiwum

Żenia Aleksandrowa i Piotr Cywiński prowadzą razem audycję Sex…Wyszukaj w Radio Polska Live! Tematykę o seksie mają niemalże w małym palcu, dzieląc się wiedzą i rozmawiając z ciekawymi gośćmi, którzy pokazują świat seksualności człowieka widzom audycji Sex…Wyszukaj oraz jej słuchaczom. Nie byłoby w tym nic niezwykłego, gdyby nie to, że Żenia i Piotr są parą i jako para odsłaniają przed nami tajemnice łóżek Polaków i nie tylko.

Tulipan w Sex…Wyszukaj

Nasza ekspertka zaproszona została do audycji Sex…Wyszukaj, żeby opowiedzieć o gadżetach erotycznych. Po audycji postanowiliśmy my z kolei wziąć na tapetę nie tylko prowadzących audycję, ale właściwie parę, która prosto z pracy pędzi do wspólnego łóżka. Jak im to wychodzi? Warto obejrzeć i posłuchać!

 

Część pierwsza:

 

Część druga:

 

 

Wywiad z Żenią i Piotrem Reviewed by on . Poszukaj ich w Sex...Wyszukaj [caption id="attachment_1327" align="alignnone" width="640"] fot. Żenia Aleksandrowa - prywatne archiwum[/caption] Żenia Aleksandr Poszukaj ich w Sex...Wyszukaj [caption id="attachment_1327" align="alignnone" width="640"] fot. Żenia Aleksandrowa - prywatne archiwum[/caption] Żenia Aleksandr Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top