Ukradła dwa wibratory w sklepie Tulipan

Kobieta ukradła dwa wibratory. My wiemy jakie dokładnie…

O tej kradzieży usłyszała niemalże cała Polska. My wiemy jakich dotyczyła produktów, bo ofiarą kradzieży padły gadżety w naszym sklepie, w Tulipanie. Wibratory, które rozpaliły całą Polskę to produkty niemieckiej firmy Fun Factory, naszej ulubionej marki gadżetów.

Ukradła dwa wibratory w Tulipanie

Tiger

to wibrator pełnowymiarowy, żebrowany i idealnie wygięty, by dokładnie stymulować punkt G oraz dawać intensywne uczucie wypełnienia, które tak wiele kobiet ceni podczas penetracji. Tiger jest giętki ale jednocześnie dość sztywny by skutecznie pieścić na przykład okolice szyjki macicy, gdzie znajduje się punkt A, o którym mówi wielu seksuologów.

Ukradła dwa wibratory z Tulipana

Cayona

Pastelowy miniwibrator Cayona należy do luksusowych zabawek marki Fun Factory. Jest kobieca, elegancka i bardzo zgrabna. Idealnie układa się w dłoni. Doskonale nadaje się do pieszczot punktu G ale też łechtaczki i całych warg sromowych. Świetnie sprawdza się też jako gadżet do masażu zewnętrznego.

Ukradła dwa wibratory

 

Oba wibratory są w pełni wodoodporne, ładowane ładowarką USB z magnetyczną końcówką. Wykonane z najlepszego silikonu medycznego, bezpiecznego dla ciała, niepodrażniającego, nieuczulającego.
Wibratory te łatwo utrzymać w higienie. Mają miłe niskie wibracje i zadowolą każdą osobę (niezależnie od płci) ceniącą sobie najwyższej jakości mruczando stref intymnych.

Chociaż rozmaite głosy zastanawiają się głośno nad ceną wibratora, przypominamy Wam, że wysoka jakość zwykle łączy się z wyższym kosztem. Produkty Fun Factory wytwarzane są w Niemczech. Mają dwuletnią gwarancję. Przede wszystkim też są bezpieczne w użyciu i niezwykle skuteczne!

Ukradła dwa wibratory – co dalej z nimi?

Ukradzione produkty nie wrócą do obrotu. Zostaną zutylizowane, jak zawsze dzieje się z produktami, których otwarcie jest wątpliwe higienicznie. Na forach internetowych kipi od domysłów co dzieje się z takimi produktami. Informujemy, że w naszym sklepie dbamy o najwyższą jakość i bezpieczeństwo klientów przede wszystkim. Dlatego odzyskane produkty zostaną poddane standardowej procedurze. Zachęcamy Was do sprawdzania sklepów, w których robicie zakupy. Kupujcie tylko u sprawdzonych sprzedawców.

Ukradła dwa wibratory w sklepie Tulipan Reviewed by on . Kobieta ukradła dwa wibratory. My wiemy jakie dokładnie... O tej kradzieży usłyszała niemalże cała Polska. My wiemy jakich dotyczyła produktów, bo ofiarą kradzi Kobieta ukradła dwa wibratory. My wiemy jakie dokładnie... O tej kradzieży usłyszała niemalże cała Polska. My wiemy jakich dotyczyła produktów, bo ofiarą kradzi Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top