Warsztaty tworzenia gier erotycznych

Warsztaty z tworzenia gier erotycznych dla dorosłych odbywać się będzie w butiku Tulipan.pl w Głogowie.

gryerotyczne

Chociaż ludzie rzadko opowiadają w towarzystwie o tym, co robią ze sobą za drzwiami sypialni, coraz więcej Polaków (również mieszkańców naszego regionu) jest zainteresowana rozwijaniem wachlarza erotycznego w związku i poszerzaniem wiedzy na temat seksualności.

„Prawda jest taka, że ludzie po prostu chcą być sobą nawzajem zaciekawieni, chcą utrzymać w związku namiętność i chcą być razem tak samo intensywnie, jak na początku relacji. Wszelkiego rodzaju wiedza na temat erotyki i zaangażowanie w budowanie tej sfery w związku pozwala utrzymać go świeżym” – mówi edukatorka seksualna Anna Moderska, prowadząca spotkania w Tulipanie. „Zabawa edukacyjna pozwala spojrzeć na własny seks z niezbędnym dystansem, by go zmieniać na lepsze. Dlatego robimy warsztaty dla dorosłych.”

12 kwietnia o godzinie 18:30 w Tulipanie odbędą się warsztaty z tworzenia gier erotycznych.
„Podczas warsztatu będziemy świetnie się bawić projektując swoją wymarzoną grę erotyczną. Uzbrój się w dobry humor, fantazję i przygotuj na świetną zabawę!” tak warsztaty opisuje organizator, obiecując praktyczne zajęcia pełne kreatywności i zabawy.

Zapisy na miejscu lub telefonicznie.
Miejsce: Sklep Tulipan.pl, ul.Kołłątaja 18, Głogów
Dzień: 12.04.2018 Godzina: 18:30-21:30
Tylko dla dorosłych!

Warsztaty tworzenia gier erotycznych Reviewed by on . Warsztaty z tworzenia gier erotycznych dla dorosłych odbywać się będzie w butiku Tulipan.pl w Głogowie. Chociaż ludzie rzadko opowiadają w towarzystwie o tym, c Warsztaty z tworzenia gier erotycznych dla dorosłych odbywać się będzie w butiku Tulipan.pl w Głogowie. Chociaż ludzie rzadko opowiadają w towarzystwie o tym, c Rating: 0
scroll to top