Wibratory hybrydowe Fun Factory

Zasilane elastycznie wibratory hybrydowe to letni hit!

Produkty lajfstajlowe przyzwyczaiły nas, że wyboru dokonujemy na podstawie wizerunku produktu, który kusi nas kolorem, kształtem, opakowaniem i obietnicą luksusu. Wydawałoby się, że aspekt techniczny nie robi dużej różnicy, tym bardziej, że coraz więcej rzeczy produkuje się estetycznie, ale pospiesznie z myślą o błyskawicznym zbyciu. Fun Factory przykłada ogromną wagę zarówno do wizerunku swoich produktów, ich jakości, jak i coraz ciekawszych rozwiązań technicznych właśnie, które zdecydowanie sprawiają, że zmieniamy swój styl życia i traktujemy produkty lajfstajlowe, takie jak gadżety erotyczne, inaczej niż dotąd.

Nowa linia wibratorów hybrydowych to nie tylko ciekawostka techniczna – to też dobra wiadomość dla wszystkich osób, które lubią i cenią sobie wygodne rozwiązania. Wygodne, czyli dające wybór co do tego co aktualnie będzie się nam lepiej sprawdzało.

HYBRYDOWE-IKONAJak do tej pory dylemat „na baterie” czy „na ładowarkę” był jedną z decyzji, którą należało podjąć przy zakupie. Ponieważ coraz więcej osób z jednej strony kolekcjonuje gadżety (wtedy jedna ładowarka po prostu jest wygodniejsza), z drugiej coraz chętniej zabiera je na wyjazdy – w takim przypadku baterie wypadają lepiej, bo wszędzie można je zakupić.

Wibratory hybrydowe i łączenie funkcji

Wibratory hybrydowe łączą w sobie obie te funkcje. Gadżet może działać przy wykorzystaniu zwykłych baterii, ale można użyć w nim popularnych i coraz bardziej dostępnych akumulatorków wielokrotnego użytku. Cóż z tego, powiecie? A no różnica pomiędzy każdym innym urządzeniem na baterie na świecie a wibratorami hybrydowymi jest to, że akumulatory można ładować wewnątrz gadżetu przy pomocy ładowarki Click’n’Charge Fun Factory, którą dokupujemy do zabawki.

Co zyskujemy z nową technologią?

Przede wszystkim elastyczność gadżetu zrównaną naszej własnej elastyczności czy „zapominalskości”. Nie mamy już dylematów pomiędzy pragnieniem zabawy natychmiast czy oczekiwaniem na naładowanie gadżetu. Możemy chronić środowisko i cieszyć się wygodą korzystania z akumulatorów przenośnych. W razie czego zawsze możemy też zakupić zwykłe baterie, jeśli staniemy przed taką koniecznością.

Czy to coś zmienia w naszym życiu?

Myślę, że jak największa zmiana to swoboda. Elastyczność i nietrzymanie się jednego typu zasilania gadżetu poszerza nam możliwości jego używania i zamyka potencjalne utrunienia (jak brak dostępu do ładowarki/baterii). Możemy cieszyć się gadżetem ale nie musimy się martwić tym, jak go uruchomić – niezależnie od miejsca i czasu używania.
Wibratory hybrydowe to na ten moment jedyne urządzenia, które taką swobodę zapewniają!

Kliknij i kup wibrator hybrydowy!

wibratory hybrydowe

wibratory hybrydowewibratory hybrydowewibratory hybrydowe

wibratory hybrydowe

źródło: Fun Factory

 

Wibratory hybrydowe Fun Factory Reviewed by on . Zasilane elastycznie wibratory hybrydowe to letni hit! Produkty lajfstajlowe przyzwyczaiły nas, że wyboru dokonujemy na podstawie wizerunku produktu, który kusi Zasilane elastycznie wibratory hybrydowe to letni hit! Produkty lajfstajlowe przyzwyczaiły nas, że wyboru dokonujemy na podstawie wizerunku produktu, który kusi Rating: 0

Powiązane posty

Zostaw komentarz

scroll to top