Gotowce na wieczór pełen wrażeń

Czasem po prostu brak jest pomysłu na walentynkowy wieczór pełen wrażeń, a od takiego zależy potem całkiem sporo rzeczy! Romantyczno-erotyczny wieczór szczególnie ważny wydaje się być przy okazji Walentynek – wtedy po prostu musimy się wykazać i zapewnić sobie naprawdę dobrą noc.  Mamy dla Was kilka gotowych propozycji, które z pewnością sprawdzą się co najmniej dobrze.

Masaż erotyczny

Ideas-tealights-Flooring-Decorating-romantic-path-to-the-bed-bedrooms

Świeca do masażu lub zmysłowy olejek o podniecającym zapachu to klucz do serca ludzi wrażliwych na dotyk z wyczulonym zmysłem węchu. Proponujemy Ci świecę do masażu marki YESforLOV lub olejek od tego samego producenta. Dla upikantnienia sprawy możecie wybrać olejek smakowy i ubarwić masaż erotyczny o pieszczoty ustami oraz językiem!
Szczególnie dobrze sprawdzi się tutaj olejek do ciała ALLOVER który jednocześnie jest żelem intymnym – łagodnie ale dokładnie możesz wymasować ciało partnerki lub partnera i cieszyć się bliskością we dwoje. Jeśli zadbacie o romantyczną aurę, Wasz wieczór pełen wrażeń będzie niezapomniany…

Pieszczoty Wibratorem

wieczór pełen wrażeń

Do dwuosobowych zabaw z wibratorem zachęcamy od zawsze i nieustająco! Masaż całego ciała, ślizganie się w najskrytsze zakamarki to zapewnienie sobie niesamowitych wrażeń. Pamiętaj, że wibrator znacząco podnosi prawdopodobieństwo wystąpienia orgazmu u kobiety! Wystarczy poświęcić jej nieco czasu z dobrym narzędziem w dłoni i podziwiać to, co dzieje się z ciałem ukochanej kobiety. Dobrze dobrany wibrator może też służyć mężczyznom! Warto wybrać dobry kolor i kształt, który będzie pieścił to co trzeba, tak jak lubimy. Kropka.

miniature_moody TOY_Delight_4700008 Toy_MiSS-Bi_1201065

 

Wieczór pełen wrażeń na skórze…

zestakosmet

Kosmetyki YESforLOV w zestawie to gotowe rozwiązania do wspólnych przygód. W zestawie znajdziesz olejek do masażu, żel stymulujący do ciała oraz zestaw z ultrafioletową latarką i niewidzialnym mazakiem. Taki komplet pozwala na rozwijanie zmysłowego wieczoru.

 

DARKERNieco ostrzej…

Dla wielbicieli nieco ostrzejszej gry… zestaw z szarfami do krępowania rąk, maska na oczy, fantazyjny wibratorek na łechtaczkę, puszek do łaskotania oraz pierścień erekcyjny. Podniecająca zabawa i zmysłowa gra uległości oraz dominacji dociera do coraz szerszego grona ludzi kochających seks. Możecie pokusić się o zmiany ról i naprzemienne dominowanie nad partnerem. Taka zmiana ról pozwala na całkowicie nowe spojrzenie na siebie samego, siebie nawzajem oraz na związek!

Wieczór z Kamasutrą

wieczór pełen wrażeń

Niby banalnie, niby zwyczajnie… a jednak jak inaczej! Dobra Kamasutra to źródło inspiracji na wiele wieczorów. Możliwość wypróbowywania kolejnych pozycji seksualnych jest ekscytująca i fascynująca. Dodatkowo to fantastyczna gimnastyka dla ciała! Jeśli chcecie wszystko podkręcić, udekorujcie pokój poduchami, rozpalcie świece, wykorzystajcie olejki do masażu, karmcie się owocami i czekoladą…

 

Tak naprawdę własny scenariusz na Walentynki to nic skomplikowanego. Uwaga poświęcona partnerowi/partnerce, wspólne sam na sam, nieco ekscytacji i podniety… wszystko to, co powoduje, że wspólne bycie ze sobą jest po prostu ekscytujące.

Miłej zabawy!

Gotowce na wieczór pełen wrażeń Reviewed by on . Czasem po prostu brak jest pomysłu na walentynkowy wieczór pełen wrażeń, a od takiego zależy potem całkiem sporo rzeczy! Romantyczno-erotyczny wieczór szczególn Czasem po prostu brak jest pomysłu na walentynkowy wieczór pełen wrażeń, a od takiego zależy potem całkiem sporo rzeczy! Romantyczno-erotyczny wieczór szczególn Rating: 0

Zostaw komentarz

scroll to top